Age of Z

Age of Z

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 361
  • DOSYA BOYUTU 90.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Camel Games

Zombileri yok edeceğiz.

Came Games imzası ile geliştirilen Age of Z mobil strateji oyunları arasında yer alıyor. Kusursuz grafiklere sahip olan yapımda oyuncular zombilere karşı mücadele ediyorlar. Kıyamet dünyasında ordumuzu yöneteceğimiz oyunda ittifak birlikleri kuracak ve zombileri etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Modern teknolojinin ötesinde silahlara sahip olan oyunda oldukça geniş bir hayatta kalma savaşı bizleri bekliyor olacak.

Oyun içerisinde askerlerimizi çağıracak, teknoljoimizi geliştirecek ve düşmanları yok etmeye çalışacağız. Zengin bir silah ve muhimmat envanterine sahip olan mobil strateji oyununda birlikte hareket edenler avantajlı olacaklar. Oyunda zombileri öldürecek ve şehri onlardan geri almaya çalışacağız. Topraklarımızı genişleterek hüküm alanımızı daha da büyüteceğiz. Fetihler yaparak oyuncular topraklarını genişletebilecekler.

Kaliteli grafiklerin ve kusursuz içeriğin bizlere enfes bir aksiyon deneyimi sunduğu Age of Z’de 100 binden fazla oyuncu yer alıyor. Google Play üzerinden ücretsiz olarak dağıtılan yapım, 4.3 gibi bir inceleme skor puanına sahip.

İyi oyunlar dileriz.