Alamoon Photo Undelete

Alamoon Photo Undelete

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,878
  • DOSYA BOYUTU 3.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici alamoon.com

Alamoon Photo Undelete ile hafıza kartlarından fotoğraf kurtarabilirsiniz

Fotoğraf çekmek için kullandığımız cep telefonları ve dijital fotoğraf makineleri gibi cihazlar çekilen fotoğrafları hafıza kartlarında yedeklemektedirler. Bu hafıza kartlarına yazılan fotoğraflar kimi zaman kopyalama sırasında ya da fotoğrafların karta yedeklenmesi sırasında oluşan hatalar sonucu kaybolabilmektedir. Benzer şekilde hafıza kartları hasar aldığında da içerisindeki fotoğraflar da silinebilmektedir.

İşte Alamoon Photo Undelete bu gibi durumlarda silinen fotoğrafları kurtarma konusunda yardımınıza koşacak bir dosya kurtarma programıdır.

Alamoon Photo Undelete silinen fotoğrafları geri getirme işlemini basit bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Programın sahip olduğu sihirbaz tabanlı arayüz size fotoğraf kurtarma işlemi boyunca adım adım eşlik etmektedir. Böylece kısa bir süre içerisinde kafanız karışmadan silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.

Alamoon Photo Undelete hafıza kartından resim kurtarma işlemini kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Program formatlamış, hasar görmüş ya da okunamaz haldeki hafıza kartlarında bulunan kayıp ya da bozulmuş dosyaları geri getirebilmektedir. Özellikle hasarlı disklerden fotoğraf kurtarma özelliği birçok kullanıcının imdat çekici olmaktadır.

Alamoon Photo Undelete kurtarılacak dosyaların küçük önizlemelerini de göstererek zamndan kazanmanıza yardımcı olur.