PhoneRescue

PhoneRescue

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,853
  • DOSYA BOYUTU 3.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iMobie Inc.

PhoneRescue iOS işletim sistemine sahip cihazlardan veri kurtarmak üzere tasarlanmış kapsamlı bir programdır.

PhoneRescue iOS cihazlara sahip olan kullanıcıların mutlaka sahip olması gereken programlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bildiğiniz gibi mobil cihazların teknik özelliklerinin artmasıyla birlikte kullanıcılar daha fazla veriyi depolamaya başladı. Hal böyle olunca cihazların kaybolması veya bozulması durumunda bu verilerin kaybolabileceği endişesi de ortaya çıktı. Windows ve Mac platformunda ücretsiz olarak kullanılabilen PhoneRescue indir, iOS cihazlarda veri kurtarabilmek için özel olarak geliştirildi. İngilizce dil desteği ile kullanılabilen uygulama, veri kurtarmak için geliştirildi. 

PhoneRescue Özellikleri

  • Derinlemesine tarama sayesinde her türlü içeriği bulma
  • Çalınma, bozulma, zarar görme durumlarında kullanılabilir
  • Farklı beklentilere cevap verebilecek çözümler
  • Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay bir kullanım deneyimi

PhoneRescue bu endişeye son vermek amacıyla özel olarak tasarlanmış, kapsamlı bir veri kurtarma programıdır. PhoneRescue tam tamına 22 farklı tipteki iOS içeriğini analiz ederek kurtarma işlemine tabi tutuyor. Kişisel bilgiler, medya bilgileri, müzikler, notlar, hatırlatıcılar, rehber, fotoğraflar, uygulamalar, uygulama save dosyaları, mesajlar ve dahası... Cihazınızda ne varsa büyük çoğunluğunu bu program sayesinde kurtarabilirsiniz.

Program kullanıcılara iki farklı yol sunmakta. Verilerinizi kurtarmak için ya cihazdan kurtar seçeneğini ya da iTunes üzerinden kurtar seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Program son derece şık ve modern görünen bir arayüze sahip. İhtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri kolay anlaşılan arayüzden takip edebilirsiniz.

Eğer iOS cihaza sahipseniz ve herhangi bir sorunla karşılaşma durumunda kişisel bilgilerinizi güvenli yoldan geri getirebileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa PhoneRescue tam da ihtiyacınız olan şey. Kullanıcı dostu arayüzü ile her kesimden kullanıcıya hitap eden yapım, İngilizce dil desteğine sahip. Veri kurtarmak için en kolay ve en iyi çözüm olarak görülen PhoneRescue kullanıcılara işlevsel bir yapı sunuyor. 

PhoneRescue İndir

YIllardır resmi web sitesi üzerinden hem Windows hem de Mac işletim sistemine sahip kullanıcılar için geliştirilen PhoneRescue, ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor. Uygulamayı bilgisayarınıza indirebilir ve iOS akıllı telefon ve tabletlerden veri kurtarabilirsiniz.