Alarm Clock Xtreme Free

Alarm Clock Xtreme Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 432
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVG Labs

Alarm Clock Xtreme Free, Android kullanıcılarının sabahları uyanma problemini çözmek için kullanabileceği en iyi alarm uygulamalarından bir tanesidir.

Alarm Clock Xtreme Free, saat ve zaman ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabileceğiniz bir Android alarm uygulamasıdır. AVG Labs'ın yeni kronometre uygulaması Stopwatch Xtreme ile entegre edilen uygulama hem alarm hem kronometre ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sizde sabahları alarmı çalar çalmaz kapatarak tekrar uykuya dalanlardansanız, bu uygulama tam size göre. Uygulama rahat bir şekilde uyanmanızı ve alarmı kapatarak tekrar uyuma riskinizi ortadan kaldırmaktadır. Uygulama sunduğu özellikler sayesinde yataktan kalktığınıza emin olmaktadır.

Gelişmiş bir alarm uygulaması olan Alarm Clock Xtreme ile alarm tercihlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Alarm dışında hatırlatıcı olarak da kullanabileceğiniz uygulama hızlı bir şekilde uyanarak ayılmanızı sağlamak için size matematik problemleri sormaktadır. Bu problemleri çözmeden malesef alarmı kapatamıyorsunuz. Fakat bunun iyi yönü sabahları uyuya kalmak gibi bir derdiniz kalmıyor. Dolayısıyla okula yada işinize hiçbir zaman geç kalmazsınız.

Uygulamanın bu ücretsiz sürümünde tüm özelliklere sahip oluyorsunu fakat reklam gösterimi bulunmaktadır. Uygulasmaı deneyerek beğenmeniz halinde reklamsız kullanmak isterseniz tam sürümünü satın almanızı öneririm. Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en iyi alarm ve kronometre uygulamalarından biri olan Alarm Clock Xtreme Free'yi ücretsiz olarak hemen indirmenizi tavsiye ederim.