Alien Shooter Free

Alien Shooter Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,441
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sigma Team

Alien Shooter Free klasik bilgisayar oyununun Android cihazlara uyarlanmış versiyonudur

Alien Shooter Free klasik bir bilgisayar oyunu olan Alien Shooter'ın Android cihazlar için elden geçirilmiş halidir.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Alien Shooter Free size herhangi bir oyun içi ödeme yapmadan oyunu oynayabilme imkanı veriyor. Oyunda satın alınabilen eşyaları sadece oyun içinde kazanacağınız parayla satın alabilmektesiniz.

Alien Shooter Free bolca aksiyon sunan yapısıyla oldukça eğlenceli bir oynanış vaad etmekte. Shooter türündeki oyunda kahramanımızı izometrik açıdan kontrol ediyoruz ve üzerimize dört bir yandan saldıran uzaylılara karşı kendimizi koruyarak görevleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Oyunda aynı anda yüzlerce uzaylı ile savaşabiliyoruz ve öldürdüğümüz uzaylıların cesetleri ekranda kaybolmuyor. Kahramanımız farklı özelliklere sahip heyecan verici silahları kullanabiliyor ve oyunda ilerledikçe yeni silahları satın alabiliyor.

Alien Shooter Free aksiyon arıyorsanız size hitap edebilecek bir oyun. Kolay bir şekilde oynabilen oyun kontrol için otomatik hedef alma gibi kullanışlı seçenekleri de oyun severlere sunuyor. Oyunun hikaye modunda oyunun senaryosunu keşfedebilirsiniz veya hayatta kalma modunda üzerinize akın akın gelen uzaylılara karşı en uzun ne kadar hayatta kalacağınızı test edebilirsiniz.