All in One SEO Pack

All in One SEO Pack

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 221
  • DOSYA BOYUTU 0.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Michael Torbert

WordPress tabanlı web sitelerinizin SEO çalışmalarını, bu eklenti sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitenizin arama motoru dostu olmasını sağlamak ve SEO gücünü arttırmak için mutlaka kullanmanız gereken All in One SEO Pack eklentisi, basit ayarlarla bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlıyor.

WordPress’in tercih edilme sebeplerinden biri de SEO uyumlu bir sistem olmasıdır diyebiliriz. SEO ayarlarını geliştirmek için de birtakım eklentiler kurmanız gerekmektedir. Bu konudaki en önemli eklentilerden olan All in One SEO Pack eklentisi en çok kullanılan, kullanımı en basit ve etkili bir sistemdir.

Kişiselleştirme ayarlarında; sitenizin meta açıklaması, anahtar kelimeleri, URL yapıları, başlıklar, indekslenmeyecek sayfaları ayarlama gibi pek çok ayar bulunmaktadır. Bu ayarların düzenli bir şekilde yapılması, sitenizin SEO puanı konusunda önemli rol oynayacaktır. Bunun dışında içeriklerde de kullanımının ayarlanması gerekecektir. Yeni Yazı Ekle seçeneğine tıkladıktan sonra sayfanın altında göreceğiniz All in One SEO Pack penceresinde başlık, açıklama ve anahtar kelimeler gibi ayarları düzenlemeniz gerekmektedir. Bu bölümde yapacağınız değişiklikler, arama motorlarında çıkan sonuçlarda sitenizin nasıl görüneceğini etkileyecektir.

Web sitelerinizi SEO konusunda güçlendirmeniz ve arama motorlarında iyi bir yere getirmeniz açısından önemli bir yere sahip olan bu eklenti, her WordPress tabanlı sitede kullanılması gereken eklentilerden.