Allianz'ım

Allianz'ım

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 606
  • DOSYA BOYUTU 65.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Allianz Sigorta A.S.

Allianz'ım uygulamasıyla acil durumlarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kanallara kolayca ulaşabilirsiniz.

Allianz sigorta müşterilerinin faydalanabileceği Allianz’ım uygulaması ile size özel olarak sunulan hizmetlere Android cihazlarınız üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Allianz sigorta müşterileri, yaptırmış oldukları sigorta karşılığında pek çok hizmetten faydalanabiliyorlar. Bu hizmetlere telefon numaralarıyla veya internet siteleri aracılığıyla ulaşabilmek mümkün. Ancak; bu hizmetlerin hepsini tek bir uygulamada toplayarak, ihtiyaç duydukları anda ulaşabilecekleri ve uzun uzun kimlik doğrulama aşamalarından geçmeyecekleri bir uygulama olarak düşünülen Allianz’ım uygulaması, bu anlamda oldukça başarılı bir hizmet diyebilirim.

Ambulans ve çekici çağırma, sağlık hattı, yol yardımı, anlaşmalı servisler, çözüm hattı, sürüş değerlendirme gibi hizmetlere tek dokunuşla erişim sağlayabileceğiniz uygulamada; tüm poliçelerinizi, ödemelerinizi, hasar ve sağlık tazminat detaylarını ve süreçlerini kolayca takip edebiliyorsunuz. Birikimlerinizi ve bunların detaylarını da inceleyebilmenize imkan sağlayan Allianz’ım uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.