Anadol - Toros Drift 3D

Anadol - Toros Drift 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 920
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cem Karasu

Anadol - Toros Drift 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Anadol - Toros Drift 3D eğer araç kullanma yeteneklerinizi test etmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil drift oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Anadol - Toros Drift 3D'de oyunculara farklı araçlardan birini kullanarak çılgın hareketler yapabilme imkanı veriliyor. Anadol - Toros Drift 3D'de oyuna adını veren Anadol ve Toros model arabaların yanısıra Tofaş Şahin, Mazda R8, Chevrolet Camaro gibi farklı araçları da kullanabiliyoruz. Anadol araçlar da klasik Anadol otomobil ve Anadol kamyonet olmak üzere 2'ye ayrılıyor. Farlı klasik araçlar ve spor araçlar farklı sürüş dinamikleri sunarak oyuna zenginlik katıyor.

Anadol - Toros Drift 3D'de temel amacımız aracımızla arenaya çıkarka en gösterişli drifti yapmak. Ne kadar hızlı bir şekilde kaza yapmadan drift atarsak ve lastik yakarak ilerlersek o kadar yüksek puan kazanıyoruz. Oyunda kazandığımız parayı yeni araçların kilidini açarak kullanmamız mümkün.

Anadol - Toros Drift 3D'de aracımızı ekranın sağ taraftaki gaz ve fren tuşları ile sol taraftaki yön tuşlarını kullanarak yönetiyoruz.