Anarchy RPG

Anarchy RPG

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 584
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Havok

Anarchy RPG akiyon RPG türünde bir oyundur

Anarchy RPG mobil cihazlar için geliştirimiş oldukça kuvvetli bir oyun motoru olan Havok Vision Engine'nin nimetlerinden faydalanan, aksiyon ağırlıklı bir rol yapma oyunudur.

Aksiyon RPG türünün mobil ciihazlarda sınırlı sayıda örneği olmasından ötürü öne çıkan yapım oldukça gelişmiş bir oyun yapısını sunmaktadır. Anarchy RPG gelişmiş grafiklerin yanında detaylı fizik hesaplamalarını, canlı bir oyun dünyasını ve kaliteli karakter animasyonlarını mobil cihazlarımıza taşıyor. İleri seviye yapay zeka da sunan Anarchy RPG, bölüm tasarımları yapılmasını sağlayan ve grafik motorunu yöneten Havok Vision Engine yanında fizik hesaplamalarını ilgilendiren Havok Physics, karakter animasyonlarını yöneten Havok Animation Studio ve yapay zeka ile ilişkili Havok AI öğelerinin birleşimi sonucunda oluşturulmuştur. Oyunun motorunun platformlar arası yapıda olması oyunun farklı platformlara adapte edilebilmesini mümkün kılıyor.

Anarchy RPG'nin oluşturulmasını sağlayan kaynak kodu tamamen ücretsiz olarak geliştiricilere sunulmaktadır. Eğer uygulama ve mobil oyun geliştirme merakınız varsa www.projectanarchy.com sitesini ziyaret ederek söz konusu kaynak kodlarına ulaşabilirsiniz.