AndCrypter

AndCrypter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,276
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SharkLab Mobile

Android İçin AndCrypter uygulaması, Android telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabileceğiniz basit bir mesaj şifreleme uygulamasıdır.

Android için AndCrypter uygulaması, Android telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabileceğiniz basit bir mesaj şifreleme uygulamasıdır.

AndCrypter, bir şifreleme anahtarı kullanarak kolayca şifrelenmiş metin mesajları oluşturmanızı sağlar. Daha sonra bu mesajları gönderebilir ya da istediğiniz zaman açıp erişebileceğiniz dosyalar içinde saklayabilirsiniz. Orijinal olarak oluşturulmuş mesajı içeren şifreleme anahtarı olmadan mesaja erişilmesi imkansızdır. Böylece sizden başka hiç kimse kayıtlı dosyaları göremez ve gizli konuşmalarınızı anlayamaz.

Uygulamanın kullanımı son derece kolaydır. Basit bir arayüze ve hoş bir tasarıma sahip olan uygulama, ücretsizdir. Şifreleme anahtarı ile oluşturduğunuz mesajları gönder butonu ile metin mesajları, e-posta ya da WhatsApp, Skype ve benzeri mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Uygulamanın diğer bir özelliği de gizli bilgilerinizi şifreleyerek saklayabilmesidir. Bu da; banka bilgileri ile kart numaranız, parolalar, hesaplar ya da kişisel metinlerinizi saklamanız için kendinize özel bir alan oluşturmanızı mümkün kılar.

Uygulamayı Android telefonunuza ya da tabletinize indirerek yükledikten sonra karşınıza ana ekran gelecek. Burada crypt, decrypt, saved files ve options bölümlerini göreceksiniz.