Android Assistant

Android Assistant

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,354
  • DOSYA BOYUTU 0.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aaron.

Android Assistant ile Android cihazınızı sürekli yüksek performansla çalıştırabilirsiniz

Android Assistant, Android telefonunuzun bakımını yapabilmeniz ve performansını arttırmanız için kullanabileceğiniz birçok aracı bir arada bulunduran ücretsiz bir araç kutusudur.

Android telefonlarda en sık kullanılan özelliklerden olan RAM temizleme ve batarya durumu gösterme gibi özelliklere çok daha pratik bir şekilde erişmenize yardımcı olan uygulama sık yapılan bu işlemleri bir çile olmaktan kurtarmakta.

Android Assistant telefonunuzun daha hızlı çalışması ve bataryanızın daha uzun dayanması için kullanabileceğiniz birçok özelliği size sunmaktadır. Uygulamanın sahip olduğu görev yöneticisi otomatik olarak ya da hızlı bir şekilde sisteminizi hızlandırabilme özelliğine sahiptir. Sistem temizleme aracı ile tarayıcı geçmişi, uygulama marketi geçmişi, Gmail geçmişi, Google Earth geçmişi gibi dosyaları temizleyerek bu dosyaların telefonunuzu şişirerek yavaşlatmasını engelleyebilirsiniz.

Android Assistant uygulamaları SD karta taşıma özelliği ile yüklediğiniz uygulamaların telefon hafızanızı doldurmasını engeller. İndirdiğiniz uygulamalar bu araç sayesinde SD karta taşınır ve telefonunuzun dahili hafızası dolmaz.

Uygulama yedekleme ve uygulama geri yükleme, toplu uygulama kaldırma, açılış düzenleyicisi, dosya gezgini ve daha birçok kullanışlı araç Android Assistant ile ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.