Android Wear

Android Wear

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 643
  • DOSYA BOYUTU 8.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Android Wear resmi uygulaması ile Android Wear'lı akıllı saatinizi Android akıllı telefonunuzla kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.

Android Wear resmi uygulaması ile Google’ın giyilebilir cihazlar için tasarladığı yeni mobil işletim sistemi Android Wear üzerinde çalışan akıllı saatinizi Android tabanlı akıllı telefonunuzla eşleştirebilir, yeni akıllı saatinizin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Samsung Gear Live ve G Watch gibi gücünü Android Wear işletim sisteminden alan bir akıllı saat sahibiyseniz bu resmi uygulama mobil cihazınızın akıllı saatinizle bağlantı kurmasına yarıyor. Birkaç dakika içerisinde kurulum işlemini tamamlamanıza yardımcı olan uygulama sesli komut tercihlerini kontrol etme, bildirim ayarlarını değiştirme ve cihazları yapılandırma gibi basit işlevleri yerine getirebiliyor.

4.3 veya daha yeni sürüm çalıştıran Android telefonlarla uyumlu olan Android Wear için geliştirilen mobil uygulamalar arasında IFTTT , Duolingo , Onefootball Brezilya , Pinterest , Hangouts gibi popüler uygulamalar bulunuyor. Tabii ki şu anda 18 olan uygulama sayısı gün geçtikçe hızla artacaktır.