Animated GIF Creator

Animated GIF Creator

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,406
  • DOSYA BOYUTU 2.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Animated GIF Creator

Animated GIF Creator, kolayca GIF hazırlayabilmeniz için tasarlanmış oldukça kullanışlı ve etkileyici GIF oluşturma programıdır.

Animated GIF Creator, basit bir şekilde animasyonlu GIF oluşturmak veya varolan GIF'leri düzenleyebilmek için kullanabileceğiniz etkili bir programdır. Program ile birlikte GIF, BMP, PNG, JPEG, TIFF, ICO, WMF, PSD, PSP, PCD formatlı resim dosyalarını bir araya getirerek birbirinden güzel animasyonlu GIF'ler oluşturabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra açarak hemen GIF hazırlama işlemlerine başlayabiliyorsunuz. Kullanıcı dostu ve yardımcı bir arayüze sahip olan program animasyonlu GIF oluşturmanız için gereken adımlarda sizi yönlendiriyor. Bu sayede bir kaç basit adımda GIF hazırlayabiliyorsunuz. Programı kullanarak tüm bilgisayar kullanıcıları rahatlıkla animasyonlu GIF'ler oluşturabilir.

Profesyonel GIF'ler hazırlamanıza hatta JPEG ve BMP formatlı resimleri otomatik olarak GIF'e dönüştürebilen program sayesinde birbirinden eğlenceli ve güzel animasyonlu GIF hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız GIF'lerin arkaplanlarını ve gecikme sürelerini kendi isteklerinize göre program içerisinden belirleyebilirsiniz.

Yüksek kaliteli GIF'ler oluşturmanıza imkan sağlayan Animated GIF Creator'un ücretsiz deneme sürümünü hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.