Video to GIF

Video to GIF

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,466
  • DOSYA BOYUTU 5.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Watermark-Software

Video to GIF, en sevdiğiniz videoları GIF formatına dönüştürmeye yarayan kulanışlı ve ücretsiz bir dönüştürme programıdır.

Video to GIF, sade ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde favori videolarınızı GIF'e dönüştürmenizi sağlayan etkili ve başarılı bir programdır. Program neredeyse tüm popüler video formatlarını GIF'e dönüştürebiliyor. Bu formatlar arasında AVI, MPEG, MP4, WMV, MKV, MOV, VOB, RMVB vb. popüler video formatları yer almaktadır.

Favori videolarınızı sadece GIF değil, JPG, BMP, TGA, PNG, TIF vb. gibi resim formatlarına da dönüştürebilen Video to GIF, tüm dönüştürme işlemleri çok hızlı ve yüksek kalitede gerçekleştiriyor. Ayrıca program ile orjinal videonuzun animasyonunu kolayca izlemenizi sağlıyor.

Video kliplerinizi GIF olarak oynatma imkanı yaratan program ile saniyede 24 karelik GIF'ler oluşturabilirsiniz. Bu değeri kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz oranda düşürebilirsiniz. Dönüştürme işlemi için herhangi başka bir eklenti veya programa ihitaç duymayan Video to GIF programı ile hazırladığınız GIF'leri internet sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz deneme sürümünde oluşturduğunuz GIF'lerin üzerlerine filigran eklenmektedir. Deneme versiyonunu kullanarak beğenmeniz halinde 19.95 $ karşılığında programın tam sürümünü satın alabilirsiniz.