Animoto

Animoto

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,564
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Animoto Productions

Fotoğraf ve videolarınızdan muhteşem slayt şovlar yaratan Animoto, hızı ve arayüzleriyle sizi şaşırtacak bir servis.

Animoto anılarını ailesi ve arkadaşlarıyla farklı şekillerde paylaşmaktan hoşlananlar için hazırlanmış bir servis. Fotoğraf ve videolarınızla slayt şovlar hazırlamak isterseniz Animoto'ya kayıt olarak oldukça profesyonel izlenimi veren sonuçlar almanız mümkün.

Servisi ücretsiz kullanmak isteyenler 30 saniyeyi geçmeyen slayt şovlar hazırlayabiliyor. Tema seçtikten sonra servis, sizi adım adım sonuca ulaştırıyor. Resimlerinizi seçtikten sonra yazılar ekleyebilir ve kendi müziğinizi bu videolara ekleyebilirsiniz. Ücretsiz kullanımlarda slayt şov videoları 360p çözünürlüğünde hazırlanıyor. Ücretli kullanımlarda seçtiğiniz pakete göre süre kısıtlamalarını kaldırabilir, farklı efekt ve müzik seçeneklerinden yararlanabilir ve yüksek çözünürlüklü videolar hazırlayabilirsiniz.


Hazırlanan slayt şovlar kısa süre içerisinde hazır hale geliyor. Daha sonra bu slayt şovları kendi özel linkiyle Facebook, Twitter veya diğer sosyal ağlarda paylaşabilir. Dilerseniz Youtube'a anında yükleme yapılabilir. Videoyu hemen bilgisayarınıza kaydetme veya sitelere embed koduyla ekleme seçenekleri de Animoto'nun ücretsiz olarak sunduğu özellikler arasında.