Microsoft Word Online

Microsoft Word Online

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 288,980
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Microsoft

Microsoft Word Online (Çevrimiçi), en çok kullanılan Office programının ücretsiz sürümü ve Türkçe.

Microsoft Word Online, iş ve ev kullanıcılarının en çok kullandığı ofis programlarından Microsoft Word’ün çevrimiçi sürümü. Ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğiyle gelen Microsoft Word çevrimiçi sürümü ile Windows ve Mac bilgisayarınızda dilediğiniz bir tarayıcıdan Word belgelerinize ulaşıp düzenleme yapma şansına sahip oluyorsunuz.

Microsoft Office programı, hem ev hem de iş kullanıcılarının favorileri arasında. Microsoft’un sürekli olarak güncellediği ofis yazılımının online sürümü de bulunuyor ki ofisin yüklü olmadığı bilgisayarda hayat kurtarıyor. Online yani çevrimiçi Microsoft Word programını kullanabilmeniz için tek ihtiyacınız olan bir Microsoft hesabı, iş veya okul hesabı. OneDrive’a kayıtlı tüm Word belgelerine favori tarayıcınız üzerinden erişme şansınız oluyor. Dilerseniz yeni bir belge oluşturma, düzenleme ve kaydetme hatta iş arkadaşlarınızla birlikte düzenleme yapma şansına sahipsiniz tabii ki.

Microsoft Word Online, masaüstünde kullandığınız Word programı kadar işlevsel değil elbette. Ücretsiz olmasının getirisi olarak bazı araçlar, özellikler kırpılmış. Ancak mobil sürüm kadar da sadeleştirilmiş bir Word çıkmıyor karşınıza. Microsoft, Word’ün en çok kullanılan araçlarını Word Online sürüme dahil etmiş. Sayfa hizalama, metin biçimini ayarlama, stiller, arama yapma Giriş sekmesinde karşınıza çıkarken; tablo ve resim ekleme, bağlantı çıkma, sayfa numaraları, üst ve alt bilgi ekleme, simge ve emoji ekleme seçenekleri Ekle sekmesinde yerini alıyor. Sayfanın kenar boşluğunu ayarlama, dikey ve yatay yönlendirme, sayfa türü (A4, A5, özel sayfa boyutu) gibi seçenekler Sayfa Düzeni sekmesine yerleştirilirken, uzunca yazdığınız bir belgedeki tüm yazım hatalarını tek tıkla otomatik olarak göstermek için kullanabileceğiniz Gözden Geçir ve son olarak belge görünümleri, yakınlaştırma fonksiyonlarına ulaşabileceğiniz Görünüm sekmesi Microsoft Word Online sürümde karşınıza çıkıyor.

Microsoft Word Online sürümde, Skype entegre olarak geliyor. Dolayısıyla belgeler üzerinde düzenlemeler yaparken Skype kişilerinizle iletişimde kalabiliyorsunuz. Son olarak belgenizi iş arkadaşlarınızla paylaşmak için sağ üst konuma yerleştirilmiş Paylaş simgesine tıklıyor, ardından belgeyi göndereceğiniz kişilerin e-posta adreslerini giriyorsunuz. Alıcılar Microsoft hesapları olmasa dahi oluşturduğunuz Word belgesini görüntüleyebiliyor.

Microsoft Word Online Özellikleri:

 • Belge oluşturma
 • Belge düzenleme
 • Belge kaydetme (OneDrive)
 • Belge paylaşma
 • Skype entegrasyonu
 • Türkçe dil desteği
 • Ücretsiz