Anti-Theft (root edilmiş)

Anti-Theft (root edilmiş)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 538
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVAST Software

Avast Anti-Theft uygulaması ile root edilmiş Android cihazınızı hırsızlara karşı koruyabilirsiniz.

Avast tarafından geliştirilen Anti-Theft uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletinizin çalınması durumunda cihazınıza uzaktan kontrol imkanı vererek kişisel verilerinizi korumanıza yardımcı olan bir güvenlik uygulamasıdır.

Root edilmiş Android cihazınızla kullanabileceğiniz Anti-Theft uygulaması ile çalınan veya kaybolan mobil cihazınızın yerini harita üzerinden anlık olarak takip edebilir, kısa mesaj komutlarını kullanarak uzaktan kontrol edebilir, cihazınızı kilitleyebilir ve tüm verileri temizleyebilirsiniz.

Görünmez Mod özelliği sayesinde arka planda gizli olarak çalışmasını sürdüren Anti-Theft uygulamasının root edilmiş sürümünde, uygulamaya isim verme, cihazı uzaktan başlatma, telefonunun usb girişini engelleme gibi ekstra özellikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca hard reset işlemi yapılsa dahi uygulama çalışmaya devam eder, silinmez.

Her ay 1.99 dolar veya yıllık 14.99 dolar ücret ödeyerek Premium sürümü satın alabilir, hırsızın resmini çekme, şifre kontrolü, arama ve smsleri yönlendirme, uzaktan veri kurtarma gibi Premium kullanıcılara yönelik özelliklerden faydalanabilirsiniz.