AnTuTu Battery Saver

AnTuTu Battery Saver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,233
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AnTuTu

Battery Saver, Android telefon ve tabletlerinizin batarya ömrünü uzatabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir uygulamadır.

Battery Saver, Android telefon ve tabletlerinizi güç tasarrufu yapmasını sağlamak amacıyla özel olarak hazırlanan başarılı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra bataryanızın normal dayandığı süreden daha uzun süre kullanabilirsiniz. Örneğin tam dolu bir batarya ile 2 gün kullanabiliyorken, cihazınız üzerinde çalışan uygulama ve kullanım durumunuza göre bu süreyi 2 günden yukarı çekebilirsiniz.

Özellikle uyku süresi olarak ayarladığınız sürede neredeyse batarya ömrünüz hiç azalmaz. Mesela akşam 10.00'da yatmadan önce 8 saatlik bir uyku süresi ayarlayabilirsiniz. O anda cihazınızın şarj durumu %50 ise, muhtemelen siz 8 saat uyuyup uyandıkdan sonra cihazınızın batarya ömrü %50 olacak veya çok ufak bir düşüş yaşayacaktır.

Android cihazlarınızdaki gereksiz açık olan ve kullanmadığınız uygulamalrı kapatarak güç tasarrufu yapmanızı sağlayan Battery Saver'ı kesinlikle tüm android kullanıcılarına tavsiye ediyorum. Ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.