APK Downloader Extension

APK Downloader Extension

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,968
  • DOSYA BOYUTU 1.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici jackpf

APK Downloader Extension, Google Play üzerinden APK dosyası indirebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

APK Downloader Extension, Google Play üzerinde yer alan, ancak konum ya da kullandığınız cihaz dolayısıyla yüklenmeyen uygulamaların APK dosyalarını indirebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Google Play’de yer alan bazı uygulamalar, bulunduğunuz konuma ya da cihaza bağlı olarak Google Play tarafından gizlenebiliyor. Bu durumda yapmanız gereken, uygulamanın APK dosyasını bir şekilde edinmek oluyor. APK Downloader Extension adlı uygulama sayesinde bu tür gizli uygulamaları kolayca indirebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, uygulamanın linkini mobil cihazınızın tarayıcısında açtıktan sonra, Paylaş butonu aracılığıyla APK Downloader Extension ile açmak. Bu işlemi yaptıktan sonra uygulama ekranında “GET” butonuna tıklayarak APK dosyasını indirebiliyorsunuz. APK Downloader Extension uygulamasını her tarayıcıyla kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışabilmesi için Google Play Services’ın yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse, Google Framework ID’nizi girip, oturum açarak istediğiniz uygulamaları kolayca indirebilirsiniz. APK Downloader Extension uygulamasının sadece ücretsiz uygulamalarda çalıştığını da hatırlatalım.