App Backup & Restore

App Backup & Restore

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 968
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici infolife

Android cihazlarınızda uygulamaları yedeklemek ve geri yüklemek için kullanabileceğiniz pratik bir uygulama olan App Backup & Restore, kurulum dosyalarını güvende tutmak isteyenler için birebir.

App Backup & Restore, ücretsiz olarak Android cihazınızda yedekleme ve geri yükleme işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Uygulamaların yedeklemelerini SD kartına kaydeden App Backup & Restore, beğenmediğiniz güncellemeler çıktığında uygulamalarınızın eski hallerini kullanmanızı sağlıyor. Bünyesinde barındırdığı fonksiyonlar arasında bir uygulama yöneticisi de mevcut. Bu uygulama yöneticisi sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde belleğinizde yer kaplamasını istemediğiniz uygulamaları silebiliyorsunuz. Öte yandan uygulamaları isimlerine, yüklenme tarihlerine ve boyutlarına göre sıralamanız mümkün.

Benzer programların birçoğunun aksine App Backup & Restore ile birçok APK dosyasını aynı anda uygulamalara aktarıp hız kazanabiliyorsunuz. Telefonunuzdaki dosyalar üzerinde daha fazla kontrolünüz olsun istiyorsanız, bu uygulama tam da aradığınız şey.