App Cache Cleaner

App Cache Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 225
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici INFOLIFE LLC

App Cache Cleaner, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı uygulamadır.

App Cache Cleaner, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulaması. Bildiğiniz gibi Android cihazların en büyük sorunlarından birisi hafızada biriken dosyaların cihazı yavaşlatması.

App Cache Cleaner ise işte bu soruna bir çözüm getiriyor ve tek bir dokunuşla cihazınızda boşuna yer kaplayan dosyaları silerek hem hafızada yer açmanızı sağlıyor hem de cihazınızın daha hızlı çalışmasını sağlıyor.

Uygulamanın en önemli özelliği ise bunu otomatik olarak yapması diyebilirim. Düşük hafıza sorunu yaşadığınız bir telefonunuz varsa ve sürekli sürekli bu cache temizleme işiyle uğraşmak zorunda kalıyorsanız bu uygulama çok işinize yarayabilir.

Uygulama ile bütün hafızadaki fazladan yer kaplayan dosyaları otomatik olarak silebiliyorsunuz. Bu otomatik olarak silme işlemini gerçekleştirmek için belirleyeceğiniz süre ise tamamen sizin özel isteklerinize bağlı.

Uygulama 6 dakikadan 7 güne kadar farklı aralıklarla hafıza temizliği ayarlama imkanını size tanıyor. Böylece yaşadığınız soruna göre isterseniz on dakikada isterseniz 24 saatte bir otomatik temizlik yapma olanağına sahip oluyorsunuz.

Ayrıca uygulamanın size bunun dışında belli bazı uygulamalar için hafıza temizleme, uygulama listesi oluşturarak buna göre temizlik yapma, uygulama ile ilgili bilgilere erişme gibi özellikleri de sunduğunu belirtelim.

10 milyondan fazla indirilmiş olan bu cache temizleme uygulaması ile siz de Android cihazınızdan çok daha fazla verim alabilirsiniz. Bu yüzden indirip denemenizi tavsiye ediyorum.