App in the Air

App in the Air

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici App in the Air, Inc.

App in the Air, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir uçuş takip uygulamasıdır.

App in the Air, güncel uçuş bilgilerinizle ilgili her bilgiye ulaşabileceğiniz bir uçuş takip uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, kişisel uçuş asistanınız cebinize giriyor ve havaalanlarına dair tüm ipuçlarına ulaşabiliyorsunuz. Yoğun seyahat eden kullanıcıların çok hoşuna gidecek olan bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

App in the Air uygulaması son derece pratik çözümler sunmasıyla dikkat çekiyor. Uçuşunuzla ilgili merak ettikleriniz varsa veya uçuş geçmişinize dair bilgi almak istiyorsanız App in the Air'i kullanabilirsiniz. Dünyanın en yoğun havalimanlarından tutunda, o havaalanlarında neler yapabileceğinize dair bilgileri içerisinde barındıran uygulamanın en güzel özelliği ise SMS ile bilgilendiriyor olması. Hatta yakınlarınıza sizin uçuşunuzla ilgili SMS bile atıyor. Bazı özelliklerden premium satın alarak yararlanabilseniz de bedava olan uygulama da baya iş görüyor diyebilirim. Nerede yemek yenir, ne alınır, internet erişimi nasıl sağlanır gibi spesifik konulara da erişebileceğinizi unutmayalım.

App in the Air'i ücretsiz indirebilirsiniz. Dediğim gibi yıllık ve aylık abonelik sizlere SMS ile gerçek zamanlı uçuş durumu güncellemeleri, otomatik check-in ve ailenizi abone etme seçeneği sunuyor ama ücretsiz versiyon da oldukça iş görüyor. Apple Watch desteği sunduğunu da belirteyim.