App Shortcut Maker

App Shortcut Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 67
  • DOSYA BOYUTU 2.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yogesh Dama

App Shortcut Maker, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir kısayol düzenleme uygulamasıdır.

App Shortcut Maker, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir kısayol düzenleme uygulamasıdır. Uygulama ile telefonunuzda yer alan uygulamaların kısayollarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

App Shortcut Maker uygulamasını kullanarak telefonunzda kullandığınız diğer uygulamaların kısayollarını değiştirebilir ve kendi zevklerinize göre düzenleyebilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanımı olan uygulama ile varsayılan Android simgelerine de hükmedebilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı kısayolları bu uygulama ile oluşturabilir ve diğer uygulamalara basit bir şekilde atayabilirsiniz. Tamamen düzenlenebilir ikon şekilleri, yüzlerce ikon paketi ve önceden düzenlenmiş onlarca özel şekilli ikonları bu uygulama ile kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde diğer uygulamaların adlarında da düzenlemeler yapabilir ve keyfinize göre isimler verebilirsiniz. Uygulamalarının arasında arama yapabilir ve favorilere ekleyebilirsiniz. App Shortcut Maker sayesinde telefonunuzda gerçekleştirdiğiniz işlemlere birer kısayol atayabilir ve kısa yoldan erişim sağlayabilirsiniz. Tıpkı bilgisayardaki gibi klasörler ve uygulamalar üzerinde yetkilere sahip olacaksınız.

App Shortcut Maker uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.