Aptal mısın?

Aptal mısın?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,662
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arox Bilisim Sistemleri A.S.

Aptal Mısın? keyifli yapısı ve orijinal sorularıyla dikkat çeken bir oyundur ve tamamen ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Aptal Mısın? son günlerin en fazla dikkat çeken oyunlarından bir tanesi. Keyifli yapısı ve zihin yoran sorularıyla öne çıkan oyunda keyifli vakit geçireceğinize eminim.

Öncelikle bu oyun uygulama marketlerde denk geldiğimiz klasik ve sıkıcı zeka oyunlarına hiç mi hiç benzemiyor. Tamamen özgün bir yapıya sahip. Aptal Mısın?'da yer alan soruları çözebilmek için pratik zekaya sahip olmak şart. Örneğin 9+9=? sorusunun cevabı kesinlikle 18 değil. Uygulamanın iOS sürümünü incelerken bulamamıştık fakat sonradan doğru cevabı bulabildik.

Oyunun arayüzü son derece basit ve sade. Zaten bu tarz bir oyundan gelişmiş grafikler ve yüksek maliyetli görsel efektler beklemek hata olurdu. Kaldı ki oyunun temelinde yatan eğlence faktörü tamamen soruları çözme esnasında yaşayacağınız deneyim üzerine kurulmuş. Karşımıza çıkan soruları çözmek için kısıtlı vaktimiz mevcut ve bunu mümkün olduğunca iyi kullanmalıyız. Buna ek olarak üç defa hata yapma hakkınız var. Aptal Mısın?'da elde ettiğiniz puanları Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları üzerinde paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de pratik zekanıza güveniyorsanız ve bu konuda yeteneğinizi konuşturabileceğiniz bir oyun arıyorsanız, Aptal Mısın? tam aradığınız şey.