Archos Video Player

Archos Video Player

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 248
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Archos S.A.

Archos Video Player mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir medya oynatıcıdır

Archos Video Player eğer mobil cihazınız üzerinde sorunsuz bir şekilde video izlemek istiyorsanız işinize yarayabilecek bir video oynatıcı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon, tablet ve Android TV'lerinizde kullanabileceğiniz bir medya oynatıcı olan Archos Video Player zengin özelliklerle birlikte geliyor. Archos Video Player geniş format desteğine sahip, bunun yanında video kaynağı konusunda kullanıcılara zengin seçenekler sunuyor. Archos Video Player ile Android cihazınızın dahili ve harici belleğinde yer alan videoların yanında kablosuz ağınıza bağlı olan cihazlardaki videoları da görerek seyredebiliyorsunuz. Bu kaynaklar arasında bilgisayarınız, sunucularınız, NAS depolama birimleriniz ve harici diskleriniz yer almakta.

Archos Video Player seyrettiğiniz filmlere altyazı indirebilmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca filmlerin arka planları, posterleri ve açıklamaları da otomatik indiriliyor. Archos Video Player'ın bir diğer güzel özelliği ise torrent ile indirmekte olduğunuz videoları oynatabilmesi.

Archos Video Player MKV, MP4, AVI, WMV, FLV gibi formatları destekliyor ve videoda çoklu dil tercihi mevcutsa dublaj dilini değiştirmenize izin veriyor. Archos Video Player ile SRT formatındaki altyazıların yanısıra SUB, ASS, SMI gibi altyazıları da kullanabiliyorsunuz.