ARMED!

ARMED!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,318
  • DOSYA BOYUTU 68.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sickhead Games, LLC

ARMED! ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

ARMED! eğer Windows 8 işletim sistemine sahip bir bilgisayar kullanıyorsanız ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur.

Bağımsız bir oyun geliştirme ekibi olan Sickhead Games tarafından geliştirilen ARMED! bizi gelecekte geçen bir hikayeye dahil ediyor. Oyunda rakiplerimizle galibiyet için çarpışırken teknolojinin bize sunabildiği en gelişmiş tankları, savunma kulelerini, robotları ve farklı geliştirlmeler ve birimler üretebilen binaları kontol edebiliyoruz.

ARMED! sıra tabanlı bir oynanışa sahip. Oyunda her sırada belli eylemleri gerçekleştirebilmekteyiz. Bina inşa etme ve birim üretme işlemleri için bu sıra sahip olduğumuz kaynaklara bağlı olarak işliyor. Her sırada belli bir miktar kaynak bütçemize ekleniyor. Bu kaynakları kullanarak oluşturabildiğimiz birimler ise her sırada belli bir miktar hareket edebiliyor.

ARMED!'de sahip olduğumuz binaları ve savunma sistemlerini kaynak kazandıkça geliştirebilmekte ve daha da güçlendirebilmekteyiz. Ayrıca saldırı birimlerimizi geliştirmek için de birçok yükseltme seçeneği bizleri bekliyor. Oyun hem tek kişilik olarak hem de çok oyunculu modda diğer oyuncularla oynanabilmekte.

ARMED! grafik olarak tatmin edici seviyede. Eğer sıra tabanl strateji oyunlarını seviyorsanız ARMED!'i deneyebilirsiniz.