ArtSage

ArtSage

kullanıcı

ArtSage, bilgisayarlarınız üzerinde kolayca slayt gösterileri hazırlamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

ArtSage, sabit diskiniz üzerinde yer alan favori fotoğraflarınızı kullanarak etkilileyici slaty gösterileri hazırlamanıza olanak sağlayan ücretsiz, küçük boyutlu ve kurulum gerektirmeyen bir programdır.

Bilinen tüm popüler resim formatlarını destekleyen Artsage ile slayt gösterileriniz üzerinde JPG, GIF, PNG ve BMP uzantısına sahip resim dosyalarını kullanabilirsiniz.

Program herhangi bir kurulum işlemi gerektirmediği için doğrudan çalıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz veya bir USB bellek yardımıyla istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit olan program her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapmanız gereken programı ilk kez çalıştırdığınız sırada slayt gösterisi üzerinde yer vermek istediğiniz resimlerin bulunduğu klasörü seçmektir. Ardından slayt gösterisi otomatik olarak başlayacaktır.

Slayt gösterisi sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gerekli yapılandırmaları sağ klik menüsü yardımıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin resimler arasındaki geçişlerin zamanını ayarlayabilir, resimleri sıralayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca yine program yardımıyla görüntüleri döndürebilir, geçişleri seçebilir, tam ekran moduna geçiş yapabilir, küçük resim boyutlarını ayarlayabilir ve diğer yapılandırma ayarlarını gözden geçirebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanan Artsage, slayt gösterileri hazırlamak isteyen kullanıcıların en büyük yardımcılarından bir tanesi olacaktır.