Ashampoo Droid Optimizer

Ashampoo Droid Optimizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 207
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ashampoo GmbH & Co. KG

Ashampoo Droid Optimizer, Android için ücretsiz ve reklamsız performans artırma, bellek temizleme, pil koruma uygulaması.

Ashampoo Droid Optimizer, Android telefonunuzu satın aldığınız ilk günkü haline dönüştüren sihirli bir uygulama. Performans arttırma, bellek temizleme, sistem uygulamalarını kaldırma, internet geçmişi temizleme, izinleri düzenleme dahil pek çok işlemi tek dokunuşla yapmanıza izin veren uygulama ücretsiz olması ve reklam içermemesiyle de dikkat çekiyor.

Türkçe dil desteğiyle gelen sistem optimizasyon, bakım uygulamasında bir Android cihazın zamanla yavaşlamasına sebebiyet veren işlemleri otomatik olarak durdurarak hayat kurtaran bir uygulama Droid Optimizer.

Uygulamalarınız olması gerekenden yavaş açılıyorsa, bataryanız aynı şekilde etkin kullanmamanıza rağmen hızlı tükeniyorsa, telefonunuz yükleyip kullanmadığınız uygulamalarla doluysa sorunu kökten ve en hızlı şekilde çözmenizi sağlayarak yeni bir cihaz satın alma durumundan kurtaran Droid Optimizer’ın genellikle benzer uygulamalarda görmediğimiz planlayıcı özelliğinden bahsetmek gerek. Root’lu cihaza sahipseniz tam manasıyla çalışan bu özellik, belirlediğiniz zaman dilimlerinde kablosuz – mobil internet gibi pili tüketen özellikleri otomatik olarak devre dışı bırakabiliyor.