Ashampoo Zip Free

Ashampoo Zip Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 646
  • DOSYA BOYUTU 27.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ashampoo

Ashampoo Zip Free ücretsiz bir arşiv yöneticisidir

Ashampoo Zip Free kullanıcılara arşiv oluşturma ve arşiv açma konularında yardımcı olan bir arşiv programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir arşiv yazılımı olan Ashampoo Zip Free size dosya paylaşımında ve saklamada büyük kolaylık sunuyor. Ashampoo Zip Free ile temel olarak zip formatındaki arşiv dosyalarını açabiliyorsunuz. Bu özelliği sayesinde WinZip ve WinRAR gibi programların haricinde tercih edilebilecek bir yazılım olarak karşnıza çıkıyor. İnternetten veya farklı kaynaklardan zip formatında dosyaları bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Bu arşiv dosyaları içlerinde farklı dosyaları topluyorlar ve bir arada kullanıcılara sunuyorlar. Zip arşivleri sayesinde dosya indirmek daha zahmetsiz hale geliyor. İşte bu dosyaları açabilmek için Ashampoo Zip Free kullanabilirsiniz.

Ashampoo Zip Free ile kendi arşiv dosyalarınızı yaratmanız da mümkün. Program ile farklı klasörleri veya dosyaları tek bir zip dosyası içerisinde bir araya getirebilirsiniz. Bu sayede e-postalarda paylaşılacak dosyalar için geçerli olan dosya adedi limitine takılmıyorsunuz. Ayrıca oluşturduğunuz zip dosyalarını direkt olarak paylaşırken de teker teker dosya paylaşma derdinden kurtuluyorsunuz.

Ashampoo Zip Free Windows 8'in metro arayüzüne benzer bir arayüzle donatılmış. Kullanıcı dostu olan bu arayüzde herşey Türkçe. Bu sayede kullanıcılar ne yapacaklarını kolayca belirleyebiliyor ve programı rahat bir şekilde kullanabiliyor. Ashampoo Zip Free'nin arşiv oluşturma ve açma özellikleri haricindeki arşivi ciltlere bölme ya da arşiv parçalama özelliği ileri seviye kullanıcılara hitap ediyor. Ayrıca Ashampoo Zip Free arşiv dosyası onarma özelliğine de sahip.