Bandizip

Bandizip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40,098
  • DOSYA BOYUTU 9.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bandisoft

Bandizip, dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma işlemlerini kolayca gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir programıdır.

Bandizip, piyasada yer alan popüler dosya sıkıştırma programları Winrar, Winzip ve 7zip'e alternatif olarak kullanabileceğiniz oldukça hızlı, hafif ve ücretsiz bir arşivleme programı olarak dikkat çekiyor.

Ücretli rakipleri üzerinde yer alan tüm popüler sıkıştırma formatlarına ve çok daha fazlası için destek sunan Bandizip, sahip olduğu gelişmiş özellikleri, sade arayüzü, Türkçe dil desteği ve ücretsiz olması nedeniyle son zamanlarda birçok kullanıcının bir numaralı tercihlerinden olmayı başarmıştır.

Program üzerinde yer alan sürükle bırak özelliği sayesinde tüm sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde yerine getirmenize olanak sağlayan program, çok çekirdekli sıkıştırma fonksiyonu sayesinde dosyalarınızı çok daha hızlı bir şekilde arşivlemenize ve arşiv dosyalarınızı çok daha hızlı bir şekilde açmanıza izin verir.

Kullanmakta olduğunuz dosya sıkıştırma programlarına ücretsiz bir alternatif arıyorsanız, Bandizip mutlaka denemeniz yazılımları başında yer alıyor. Eminim ki bir kez kullandıktan sonra, eski dosya sıkıştırma programınıza geri dönmek istemeyeceksiniz.

Bandizip ile Hangi Dosya Uzantılarını Açabilirim?

Zip(z01), ZipX(zx01), TAR, TGZ, 7Z(7z.001), LZH, ISO, GX, XZ, EXE(e01), RAR(part1.rar, r01), ACE, AES, ALZ, APK, ARJ, BH, BIN, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISZ, LHA, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XPI, LZ, ZPAQ, Z dosya uzantılarını Bandizip ile hızlı ve ücretsizce açabilirsiniz.

Bandizip Özellikleri:

* Unicode desteği ile tüm uluslararası karakterleri görüntüleme

* "Yüksek Hızlı Arşivleme" özelliği ile bozuk sıkıştırma dosyalarını otomatik olarak atlayabilme

* "Hızlı Sürükle ve Bırak" özelliği sayesinde dosyalarınızı hedef klasörlere kolayca çıkarabilme

* Kendi kendine otomatik olarak arşivden çıkarabileceğiniz .exe uzantılı arşiv dosyaları oluşturabilme

* Sıkıştıracağınız dosyaları ZipCrypto ve AES 256 ile şifreleyebilme

* "Arşiv Önizleme" özelliği sayesinde tüm arşiv dosyalarına hızlıca göz atabilme

* Aynı anda birden fazla arşiv dosyası oluşturabilme ve ayıklayabilme

* Türkçe dil desteği ve ücretsiz kullanım

Alternatif olarak Winrar programını da deneyebilirsiniz.