Assassin’s Creed IV Companion

Assassin’s Creed IV Companion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,177
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Assassin’s Creed IV Companion ile oyununuzu her yerden yönetebilirsiniz.

Assassin’s Creed IV Companion eğer bu senenin en iyi oyunlarından biri olmaya aday olan Ubisoft'un başarılı yapımı Assassin’s Creed 4 Black Flag'a sahipseniz kesinlikle mobil cihazlarınıza yüklemeniz gereken resmi Assassin's Creed 4 uygulamasıdır.

Bize oyunumuzu yönetme ve birçok farklı içeriğine erişebilme imkanı sunan uygulama ile oyunda bize faydalı olacak kazanımlar elde edebiliyoruz. Uygulamanın temel amacı size Assassin’s Creed IV oyunu için bir rehber olmak ve oyun içi öğeleri Android cihazınızdan yönetmemize imkan sağlamaktır. Assassin’s Creed IV Companion ile şu işlemleri yapabilirsiniz: 

  • İnteraktif Dünya Haritasına Erişebilme:

Assassin’s Creed IV Companion sayesinde mobil cihazımızdan Assassin’s Creed 4'ün haritasına göz atabiliyoruz ve oyundakiş görevlerimizi gerçek zamanlı olarak takip edebiliyoruz. Bunun yanında haritaya yer imleri ekleyebiliyor ve oyundaki mekanları arayabiliyoruz. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneğine sahip interaktif harita sayesinde arkadaşlarımız bize yardımcı kaptanlık yapabilmekte.

  • Filonuzu Yönetebilme:

Assassin’s Creed IV Companion ile ele geçirdiğiniz gemilerinizi kontrol edebilir, oyun başında değilken uzaktan bu gemileri görevlere gönderebiliri geçitlerin güvenliğini sağlayabilir, kaynak ve para toplayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza bu yolla yardım edebiliyor ve ödüller kazanabiliyorsunuz.

  • Gelişim Takibi Yapabilme:

Uygulama sayesinde oyun içerisindeki bütün dataya erişebilmektesiniz. Ana görevdeki ilerleme durumu, eşya yaratma ilerlemesi gibi öğeleri buradan öğrenebilirsiniz.

  • Hazine Haritalarını Görüntüleyebilme:

Oyunda bulduğunuz hazine haritalarınızı uygulama aracılığıyla mobil cihazınızda görüntüleyebilir ve mobil cihazınızı ikinci ekranınız olarak kullanarak hem oyunu oynayıp hem de hazine haritasına göz atabilirsiniz.

Not: Uygulamanın bazı özellikleri internet erişimi gerektirmektedir. Oyundaki verilerin uygulama ile eşlenebilmesi için Uplay hesabnınızla uygulamaya giriş yapmanız gerekmekte.