Assassin's Creed Syndicate

Assassin's Creed Syndicate

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,866
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Assassin's Creed Syndicate 3. şahıs bakış açısından oynanan bir aksiyon oyunudur

Assassin's Creed Syndicate, meşhur Assassins Creed serisinin sunduğu eğlenceyi devam ettiren açık dünya tabanlı TPS türünde bir aksiyon oyunu.

Serinin bu yeni oyununda İngiltere'de Sanayi Devrimi'nin yükselişine tanık oluyoruz. 1868 yılında Londra'da başlayan olayları konu alan oyunumuzda ana kahramanımız yetenekli bir assassin olan Jakob Frye. Jakob Frye'nin hikayesi Sanayi Devrimi altında ezilen insanlara adalet getirmek için başlattığı mücadeleye dayanıyor. Sanayi Devrimi nedeniyle birçok çocuk köle olarak fabrikalarda çalıştırılmakta, zor şartlar altında ezilmektedir. Jakob Frye de bu adaletsizlikle savaşmak için kurduğu gizli yeraltı örgütüne liderlik ediyor ve devrim gerçekleştirmeye çalışıyor. Maceralarımız boyunca Charles Darwin ve Charles Dickens gibi önemli tarihi simalarla da yolumuz kesişecek ve onları tehditlerden korumaya çalışacağız.

Assassin's Creed Syndicate'in geniş açık dünyasında döneme özgü manzaralar bizi beklerken bu geniş açık dünyayı at arabası gibi araçlar üzerinde gezebileceğiz. Ayrıca buhar trenleri gibi Sanayi Devrimi'nde öne çıkan araçların üzerine çıkarak düşmanlarımızla savaşabileceğiz. Maceralarımız esnasında Londra'nın sembolü haline gelen Thames Nehri'nden sıkça geçiş yapacağız.

Assassin's Creed Syndicate ile Assassin's Creed serisinin savaş sistemine yeni silahlar ekleniyor. İp fırlatıcı gibi silahların yanısıra yeni bıçak seçenekleri suikastlerde bize yardımcı olacak. Zengin bir içeriği geniş bir açık dünya ve yüksek kaliteli grafiklerle birleştiren Assassin's Creed Syndicate bu nedenlerden ötürü yüksek sistem gereksinimlerine de sahip olacak.