ASUS Dosya Yöneticisi

ASUS Dosya Yöneticisi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,400
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZenUI, ASUS Computer Inc.

Gelişmiş özelliklere sahip, modern arayüzlü dosya yöneticisi ile dosyalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Android cihazlarınızdaki dosyalarınızı daha verimli ve kolay bir şekilde yönetmek istiyorsanız, ASUS Dosya Yöneticisi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır diye düşünüyorum.

Cihazınızın belleğinde, SD kartta, yerel ağda ve bulut depolama hesaplarınızda yer alan tüm dosyalarınıza ulaşabileceğiniz ve işleyebileceğiniz uygulama birçok önemli özellik sunuyor. Varsayılan olarak kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma, silme ve paylaşma gibi özelliklere sahip olan ASUS Dosya Yöneticisi, dosyalarınızın türüne göre kategorilendirme yaparak daha kolay erişim imkanı sunuyor.

Dahili bellek, microSD kart, LAN ağında veya Bulut depolama hesaplarınızdaki dosyalarınıza her türlü erişim imkanı sunan uygulama ayrıca silme, kopyalama, taşıma vb. özellikleri de kullanabilmenize olanak sağlıyor. LAN ve SMB ağındaki dosyalarınızı da yönetebileceğiniz dosya yöneticisi; ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive ve Microsoft OneDrive gibi bulut depolama hesaplarını destekliyor. Depolama alanında sıkıntı çekiyorsanız, dosyalarınızı zip ve rar biçimlerinde sıkıştırabilirsiniz. Dosyalarınıza kolayca göz atmanız için önemli özellikler sunan ASUS Dosya Yöneticisi’ni ücretsiz olarak indirebilirsiniz.