Atooma

Atooma

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 135
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atooma Inc.

Atooma, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulamasıdır.

Atooma, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulaması. Bir başka otomasyon uygulaması olan Atooma, gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış diyebilirim.

Neredeyse akıllı telefonunuzu kişisel bir asistana çevirecek kadar zekice geliştirilmiş olan uygulama aslında bir nevi IFTTT benzeri uygulama diyebiliriz. Burada da yine "eğer şu olursa bunu yap" mantığı kullanılmış.

Uygulama ile telefonunuzda manuel olarak yaptığınız pek çok şeyi otomatize edebiliyorsunuz. Böylece hem zamandan kazanıyor hem de kolaylıkla telefonunuzu kullanmış oluyorsunuz. Kontrol edebileceğiniz şeyler arasında hem çevrimdışı hem de çevrimiçi işinize yarayacak fonksiyonlar bulunuyor.

Uygulama ile otomatize edebileceğiniz pek çok özellik bulunuyor. Örneğin eve gittiğinizde wifi açmayı, bütün fotoğrafları Dropbox'a kaydetmeyi, pil durumu düşükse bluetooth'u kapatmayı otomatik bir şekilde yapmayı sağlayabiliyorsunuz.

Atooma aynı zamanda kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor diyebilirim. Uygulamayı kullanmak için teknolojiden çok iyi derecede anlamanız gerekmiyor. Bu yüzden her yaş ve her seviye kullanıcıya hitap ediyor.

Eğer siz de telefonunuzu otomatize etmek isterseniz bu uygulamayı indirip kullanmanızı tavsiye ediyorum.