Automated Device

Automated Device

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daniel Herrero

Automated Device, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulamasıdır.

Automated Device, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulaması. Cihazınızı otomatize etmek istiyorsanız bu uygulama çok işinize yarayabilir diye düşünüyorum.

Hepimizin telefonlarında gündelik olarak yaptığı ve tekrar eden aktiviteler mutlaka vardır. Bu aktiviteleri otomatik hale getirerek hem zamandan tasarruf etmek hem de işimizi kolaylaştırmak isteyebiliriz. Automated Device tam da bunun için geliştirilmiş.

Automated Device size belli başlı bazı kurallar sunuyor ve siz de bu kuralları kullanarak cihazınızın bazı şeyleri otomatik olarak gerçekleştirmesini sağlıyorsunuz. Bunun için zaman veya mekan gibi koşulları kullanabiliyorsunuz.

Örneğin diyelim ki her gün işe bir arkadaşınızla birlikte gidiyorsunuz. Bunun için belli bir yere ulaştığınızda bu arkadaşınıza ne zaman varacağınızı mesaj atmak istiyorsunuz. Bu uygulama ile bunu her gün otomatik olarak yapabiliyorsunuz.

Basit veya karmaşık, bu uygulama ile pek çok farklı koşul yaratabiliyorsunuz. Hafta içi mesai saatleri, bir lokasyonda bulunma durumu veya şarjınızın örneğin yüzde yirminin altına düşmesi gibi şeyler bu koşullardan yalnızca bir kaçı.

İstediğiniz koşulu ayarladıktan sonra ise tek yapmanız gereken cihazınızın gerçekleştirmesini istediğiniz aktiviteyi seçmek. Bunlardan bazılarını da wifi ayarlama, zil sesi, bluetooth, uçak modu, bir programı açma, kapama, parlaklık ayarlama, şarkı çalma, sms gönderme, e-mail gönderme, duvar kağıdı ayarlama gibi sayabiliriz. Bunlar da yine yalnızca bir kaçı çünkü uygulama ile yapabileceğiniz onlarca farklı şey var.

Eğer siz de cihazınızı otomatize etmek istiyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi öneriyorum.