AutomateIt

AutomateIt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 204
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SmarterApps Ltd

AutomateIt, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulamasıdır.

AutomateIt, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulaması. Hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar kullanmayı seviyorsanız ve zamanınız sizin için değerliyse bu uygulamayı sevebilirsiniz.

Bazı şeyleri otomatize eden yardımcı araç uygulamalarından birisi olan AutomateIt ile Android cihazınızdaki pek çok görevin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilir ve böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Uygulama aracılığıyla öncelikle telefonunuzla ilgili bazı koşullar belirliyorsunuz. Ardından da bu koşullar gerçekleştiğinde telefonunuzun otomatik olarak yapmasını istediğiniz görevleri belirliyorsunuz.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde kolaylıkla kullanmaya başlayabilmeniz için belli bazı kurallarla birlikte geliyor. Örneğin bunlardan bazılarını düşük batarya uyarısı, gece sessize alma, kulaklık taktığında sesi kısma olarak sayabiliriz.

Bununla birlikte uygulamayla kullanabileceğiniz otomasyon koşullarından bazıları bluetooth , belli kişiden gelen arama, wi-fi, uçak modu, uygulama durumu bilgisi, hava durumu olarak sayabiliriz. Tabi bunlar dışında onlarca daha koşul bulunuyor.

Bununla birlikte uygulama ile ayarlayabileceğiniz görevlerden bazılarını ise bildirim, ses modu, kulaklık modu, uygulama başlatma, titreşim, uygulama kapatma, mobil datayı kapatma, duvar kağıdı ayarlama gibi sayabiliriz.

Eğer siz de cihazınızı otomatize ederek kullanmayı seviyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.