Autotweeting

Autotweeting

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,411
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Autotweeting.com

Autotweeting ile belirlediğiniz anahtar kelimelere göre takipçiler bulabilir, sizi takip etmeyenleri bırakabilir, otomatik tweetler yazabilir kısaca birden fazla Twitter hesabını otomatik olarak yönetebilirsiniz.

Twitter'da takipçi toplamak günden güne önemli hale geldi. Bu işlemi yaparken uygulayabileceğiniz yöntemleri kolaylaştırmak ve birden fazla Twitter hesabını kolayca tek alandan yönetmek için Autotweeting'i deneyebilirsiniz.

Web tabanlı çalışan Autotweeting ile Twitter hesaplarını profesyonel bir bakış açısıyla yönetebilirsiniz. Öncelikle oluşturduğunuz filtrelere uygun takipçileri arayıp bulursunuz. Sizi takip etme potansiyeli yüksek kullanıcılar her açıdan daha verimli bir geri dönüş sağlayacaktır. En fazla 5 adet olacak şekilde RSS beslemenelerini ekleyerek otomatik tweet gönderimine başlayabilirsiniz. Sizi takip etmeye başlayanlara otomatik hoşgeldin mesajı gönderebilirsiniz. Yeni insanlar takip edebilmek için sizi takip etmeyen kişileri bırakmanız gerekir. Autotweeting ile bu işlemi de yapabilirsiniz. Son olarak gün içerisinde istediğiniz zamanlara göre ayarladığını tweet'lerinizi otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Ücretli bir uygulama olan Autotweeting'i Paypal hesabınızla kaydolursanız 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Eğer servisten memnun kalırsanız bir hesap için ayda 7 dolar, üç hesap için 10 dolar, on hesap içinse 25 dolar ödeme yaparak üye olabilirsiniz.