Etsy

Etsy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 588
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Etsy Inc.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak üreticilere direkt ulaşmak ve özel ürünleri satın almak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Etsy son yıllarda en öne çıkan internetten alışveriş sitelerinden bir tanesi ve direkt olarak üreticiyi tüketici ile buluşturduğu için tercih ediliyor. Bunun yanında seri üretim değil özel üretim ürünlere erişim sağladığı için başka hiç bir yerde bulamayacağınız ürünleri elde etmenizi sağlayan Etsy'nin popülerliği ülkemizde de her geçen gün artıyor ve Türk üreticiler ile tüketiciler buluşuyorlar.

Tabii ki bu kadar popüler olmaya başlayan Etsy'nin Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanan versiyonu da beklenenler arasındaydı. Etsy Android uygulaması sayesinde artık dilediğiniz ürünlere hemen ulaşmak ve satın almak mümkün.

Ürünlerin açıklamalarına, üreticilerine, fiyatlarına ve tüm detaylarına ulaşabileceğiniz uygulamayı kullanarak aynı zamanda satın alma işlemlerini de tamamlamak mümkün ve milyonlarca özel ürün arasından en güzellerini seçmek elinizde.

Uygulamanın sahip olduğu arayüz çok kolay bir kullanıma sahip ve kesinlikle kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde düzenlenmiş. Ürünlere dair resimlerin büyük boyutlarda da görüntülenebilmesi sayesinde hiç sıkıntı çekmeden tüm detayları görebiliyorsunuz.