Avalon Heroes

Avalon Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,353
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Avalon Heroes içerisindeki kahraman karakteriniz ile müthiş bir maceraya ve eğlenceli zaman geçirmeye hazırsanız, dilerseniz tek başınıza dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte savaşmak için bu dünyadaki yerinizi hemen alın.

NOT: Avalon Heroes oyunu yayından kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki diğer oyunlarımıza bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/windows/macera-ve-rpg/

Avalon Heroes güzel grafiklere ve mükemmel bir oynanabilirliğe sahip yepyeni bir RTS (gerçek zamanlı savaş/strateji) oyunu olarak eğlenceli bir macera ve hikaye ile oyunseverlerin karşısında. Online ve ücretsiz olarak oynanabilen Avalon Heroes ile savaş zekanızı konuşturup düşmanlarınızı mağlup etmeye çalışıyorsunuz.

Avalon Heroes, dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Warcraft III DotA haritasının bir benzeri olarak tanımlayabileceğimiz eğlenceli ve farklı, tamamen ücretsiz bir oyundur. En heyecanlı birebir (PvP) turnuvalar yanında isterseniz, arkadaşlarınız ile oyunun hikaye modunuda oynayarak birlikte savaşabilirsiniz.

Not: Oyunu oynamanız için üye olmanız ve hesap açmanız gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için buraya tıklayın. Ayrıca indirmekte olduğunuz dosya oyuna ait yükleyici uygulamadır. İndirip çalıştırdığınızda önce oyunu indirmeye başlayacak ve daha sonra kurulumu gerçekleştirebileceksiniz.