Avira Home Guard

Avira Home Guard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • DOSYA BOYUTU 8.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avira

Avira Home Guard uygulaması, akıllı eşyalarınızı güvenlik açıklarına karşı korumanızı sağlıyor.

Avira Home Guard uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan akıllı ev eşyalarınızı uzaktan kontrol edebilmeniz mümkün.

Yeni nesil akıllı ev eşyaları, sundukları teknolojiyle birlikte dilediğiniz her yerden erişim ve kontrol imkanı sunuyorlar. Güvenlik sistemler, ev otomasyonları, termostatlar ve modem, akıllı telefonlar, tabletler, yazıcı ve tarayıcılar, eğlence ürünleri, bilgisayarlar vb. eşyaları da uzaktan yönetebilmeniz oldukça kolay. Avira Home Guard uygulaması, evde olmadığınız zamanlarda unuttuğunuz bir şey olduğunda eve dönmenize gerek kalmadan kontrol ve erişim imkanı sunuyor.

İnternete bağlanabilen cihazlarınızı uygulama üzerinden eşleştirdikten sonra erişebilmenize olanak tanıyan uygulamada, ağa bağlı cihazlarınızın kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmasını engellemek için güvenlik açıklarını tarayarak gerekli durumlarda sizleri bilgilendiriyor ve gerekli bilgileri ayrıntılarıyla sizlere sunuyor.. Ağa bağlanan cihazları otomatik olarak tarayarak sizlere sunan Avira Home Guard uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.