Avira Rescue System

Avira Rescue System

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,640
  • DOSYA BOYUTU 627.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avira

Avira Rescue System ile açılmayan Windows'unuzu tamir edebilirsiniz

Avira Rescue System Windows işletim sisteminiz açılmadığında yardımınıza koşacak ücretsiz bir sistem kurtarma yazılımıdır.

Windows kimi zaman virüsler gibi kötü amaçlı yazılımların saldırıları sonucu işlevselliğini yitirerek açılmayabilmektedir. Bunun haricinde yeni yüklediğiniz yazılımlar, donanım çakışmaları gibi unsurlar da Windows açılmamasına neden olabiliyor.

Avira Rescue System bu gibi durumlarda Windows işletim sistemi açılmadığında kullanabileceğiniz bir sistem kurtarma CD veya DVD'si ya da yaratmaktadır. Bu medyayı kullanarak veri kurtarma gibi işlemler yürütebilir, hatta format atmadan sistem kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avira Rescue System bilgisayarınızda kayıtlı dosyalara ulaşarak bu dosyaları yedeklemenize imkan verir. Bunun yanında virüs taraması ve virüs temizlemesi yaparak sisteminizin açılışını engelleyen virüsleri kaldırır ve format atma gerekliliğini önler.

Avira Rescue System kullanabilmek için indireceğiniz ISO disk kalıbını CD/DVD yazma programınızı kullanarak CD veya DVD'nize yazdırmanız gerekmektedir.

Avira Rescue sistem acil durumlarda imdadınıza yetişen ve Avira kalitesini taşıyan ücretsiz bir ilk yardım aracıdır.