Axence NetTools

Axence NetTools

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,776
  • DOSYA BOYUTU 19.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Axence Software Inc

Ağ yönetimi için basit ancak her işlevi sunan bir program arıyorsanız Axence NetTools'u kaçırmamanızı öneriyorum.

Eğer ağ yönetimi ile ilgili işlemler yapmanız gerekiyorsa ancak kaliteli ve ücretsiz bir program bulamıyorsanız Axence NetTools programı bu konuda eksiklerinizi gidermenizi sağlayabilecek bir gelişmiş ağ yönetimi uygulaması. Özellikle ağınızda herhangi bir problem meydana geldiğinde bunun kaynaklarını bulmakta sorunlarınız varsa program işinizi görecektir.

İçerisinde ağ yönetimi için kullanabileceğiniz onlarca araç bulunduran programın arayüzü ilk başlarda biraz karışık gelebilir ancak kısa sürede çözebileceğinize inanıyorum. Bağlı olduğunuz networkteki IP ve DNS bilgilerinden tutun da sunucuların konum ve tepki sürelerine kadar pek çok bilgiyi elde edebildiğiniz program aynı zamanda ağ aktivitelerini bir grafik aracılığı ile gösterebiliyor.

Ping ve trace uygulamalarını da içerisinde barındıran program böylece hem ağınızdaki routeları takip etmenizi sağlayabiliyor hem de web sitelerine veri paketleri atarak DNS sunucularına bakmanızı sağlıyor. Özellikle ağ yönetimine yeni başlayanların tüm ihtiyaçlarını tek bir program kullanarak karşılamalarını sağlayan Axence NetTools'u herkese önerebilirim.