Ayrax Muhasebe  Standart

Ayrax Muhasebe Standart

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,834
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ayrax

AYRAX MUHASEBE / STANDART, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazırlanan ve firmaların ön muhasebelerini kolayca tutmalarını sağlamak üzere hazırlanmış bir “Ticari Paket Program”dır.

Not: Program üreticisi tarafından kaldırıldığı için şu an indirilememektedir. Alternatif programlar bulabileceğiniz "Muhasebe Programları" kategorimize göz atabilirsiniz.

Yüklemeden Önce Yer üstü bilgileri'ni okuyunuz

AYRAX MUHASEBE / STANDART, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazırlanan ve firmaların ön muhasebelerini kolayca tutmalarını sağlamak üzere hazırlanmış bir “Ticari Paket Program”dır. Cari Stok Fatura/İrsaliye Kasa Raporlar Hatırlatma Ek İşlemler Firma Değiştirme ve Yardım modüllerinden oluşur. AYRAX > MUHASEBE/ STANDART Paket Program Özellikleri > Barkod ve iskonto desteği mevcuttur. > Ekran 1 ve Ekran 2 özelliği ile aynı anda çift ekranda işlem girişi yapabilme imkanı sağlar. > Fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve seri etiket basımı yapabilir. > Carilerde risk limiti uygulaması ile tahsilat riskini düşürür. > Hatırlatma menüsü ile fatura, çek, senet tarihlerinin unutulma riskini kaldırır. Teknik Özellikler > Paket tek kullanıcılıdır. > Program, üç butona tıklayarak kurulabilir. > Kolay yedeklenir. Farklı fiziksel sürücüler üzerine yedek alınabilir. > 4 terrabyte veri depolayabilir. > Plug&Play çevre birimlerini ve bilgisayara tanımlı yazıcıyı otomatik tanır. > Programın kullanılabileceği işletim sistemleri : MS Windows 98, NT, 2000, 2003, XP > Sistem gereksinimleri : PIII 600 - 128 MB RAM