Back to the Future: Citizen Brown Türkçe Yama

Back to the Future: Citizen Brown Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 231
  • DOSYA BOYUTU 3.62 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Back to the Future: Citizen Brown oyunu için hazırlanan Türkçe yaması sayesinde oyundan çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

Back to the Future: Citizen Brown oyunu, Geleceğe Dönüş filminin Telltalegames tarafından hazırlanan adventure oyunu bölümlerinin üçüncüsü ve yine filmin maceralarını birebir yaşamamıza olanak tanıyor. Oyunun filme birebir bağlı kalması sayesinde direkt olarak tüm karakterleri oyun içerisinde de görebiliyor, hikayeyi takip ederken kaliteli hazırlanmış görsel ve ses öğeleri sayesinde atmosfere katılabiliyoruz.

Ancak oyunun İngilizce olması nedeniyle bazı diyalog ve menülerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunu önlemek için elbette oyunun Türkçe yamasını indirmeniz yeterli olacaktır. OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan Back to the Future: Citizen Brown Türkçe yaması, oyunun tüm menülerinin ve diyaloglarının Türkçe haline gelmesini sağlıyor ve böylece hikayeye dair tüm detaylara kaçırmadan hakim olabiliyorsunuz.

Yamayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kurulum dosyasını çalıştırmak ve sonlandırmak. Daha sonra oyunu açtığınızda direkt olarak Türkçe oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak oyunu varsayılan klasörünün dışında bir yere kurduysanız, yama kurulumu sırasında doğru dizini belirtmeyi unutmamalısınız.

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda elbette bunları bizlerle yorumlar bölümümüzden paylaşabilirsiniz. Herkese keyifli oyunlar!