Back to the Future: Outatime Türkçe Yama

Back to the Future: Outatime Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 284
  • DOSYA BOYUTU 3.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Back to the Future: Outatime için hazırlanan Türkçe yaması ile oyunu tamamen Türkçe oynamak mümkün.

Back to the Future Outatime, Geleceğe Dönüş serisinin Telltalegames tarafından hazırlanan oyununun beşinci bölümü olarak karşımıza çıktı ve yine her zamanki gibi filmde yer alan olaylara birebir şahit olmamıza yardımcı oluyor. Böylece hem film serisinin heyecanına tanık olmak mümkün hale geliyor, hem de bu macerayı bir adventure oyunu olarak yaşamak paha biçilemez. Zira son yıllarda adventure oyunlarındaki gerilemeye ilaç gibi geldiğini söylemek mümkün.

Oyunun hikayesi filmi ile birebir gidiyor fakat elbette senaryoda ufak tefek oynanışı daha güzel hale getirecek değişiklikler mevcut. Ancak tüm bu senaryonun İngilizce olması ülkemizdeki oyuncuları zaman zaman zorlayabiliyor. OyunÇeviri ekibinin hazırladığı ve sunduğu Back to the Future: Outatime Türkçe yaması ise bu sorunun üstesinden kolayca gelmenizi sağlıyor.

Türkçe dil yamasını indirdikten sonra kurmanız oyundaki bütün menülerin ve diyalog altyazılarını Türkçe haline getiriyor ve dolayısıyla hem oynanış kalitesi artıyor, hem de hikayeye dair daha fazla fikir edinebiliyorsunuz. Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken inen dosyayı çalıştırmak fakat oyunun varsayılan dizinine kurulu olmaması durumunda yamanın kurulacağı konumu da değiştirmeyi unutmamalısınız.