Backgammon Live Online

Backgammon Live Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 682
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JSI Enerprises

Backgammon Live Online ile online olarak tavla oynayabilirsiniz

Backgammon Live Online mobil cihazınızda online olarak tavla oynamanıza imkan sağlayan ücretsiz bir Android tavla oyunudur.

İnsanlık tarihinin en eski oyunlarından olan tavla, yer yüzünde milyonlarca kişi tarafından oynanmıştır ve halen oynanmaktadır. Hatta dünya çapında ödüllü turnuvaları bile düzenlenen oyun ülkemizde de oldukça sevilmektir. Dost toplantılarında, esnaflar arasında, yazlıklarda ve arkadaşlar arasında eğlence kaynağı olan oyun boş zamanlarımızı renklendirmektedir.

Backgammon Live Online ile online tavla deneyimi yaşayabilmekteyiz. Oyunda dünya çapındaki gerçek rakiplerle karşılaşarak tavla yeteneklerimizi şansımızın da yardımıyla sergileyebiliyoruz.Oyunda rakiplerimizle mesajlaşabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve turnuvalara katılabiliriz.

Backgammon Live Online hoş özelliklere sahiptir. Örneğin telefonunuza çağrı geldiğinde Backgammon Live Online oyuna kaldığınız yerden devam edebilmenize imkan tanımaktadır. Backgammon Live Online'ı WiFi üzerinden oynayabildiğimiz gibi 3G gibi ağlarla da gayet sağlıklı oynayabilmekteyiz. Oyundan bağlantınız koptuğunda Backgammon Live Online oyuna tekrar geri dönebilmeniz için otomatik olarak bağlanmaya çalışır.