Backgrounds HD Wallpapers

Backgrounds HD Wallpapers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 439
  • DOSYA BOYUTU 4.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OGQ

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz duvar kağıdı uygulamasıdır.

Adından da anlaşılacağı gibi Backgrounds HD Wallpapers, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok yüksek kalite arka plan resmini sizlere sunan faydalı ve kullanışlı bir uygulamadır.

Toplam 40 milyondan fazla indirilmeye sahip olan uygulama dünyanın her yerinden sanatçıların fotoğraflarını, resimlerini ve parçalarını cebinize getiriyor. 5 binden fazla duvar kağıdını bulabileceğiniz uygulamada hepsi tek tek insanlar tarafından özel olarak seçiliyor.

Her gün yeni fotoğrafların yüklendiği uygulamada bütün görsellerin sanatçı ve lisans bilgileriyle orijinal kaynaklarına linklerini de bulabilirsiniz. Bu da emeğin karşılıksız kalmaması bakımından güzel bir jest olmuş.

Şarjınızı bitirecek diye telaşlanmanıza da gerek yok çünkü hareketli resimler ya da zil sesleri bulunmuyor. Tek ve yalnızca resimlere odaklanan bir uygulama.

Resimleri istediğiniz gibi ekranınıza sığacak şekilde kesip ayarlayabiliyorsunuz. Favorilerinizi işaretleyebiliyor ve geçmişte indirdiklerinize göz atabiliyorsunuz. 30'dan fazla kategori ile istediğiniz görseli rahatça bulabiliyorsunuz. Ayrıca beğendiklerinizi sosyal medya araçlarından paylaşabilmeniz de mümkün.