Bad Piggies APK

Bad Piggies APK

kullanıcı

Bad Piggies APK, bulmaca türünde Türkçesi Kötü Domuzcuklar oyunu olan eğlenceli bir yapım. Angry Birds'ün yapımcılarından gelen oyun ücretsiz!

Bad Piggies APK, Rovio tarafından üretilen ve yine fizik kurallarına dayalı olan bir oyun bu kez domuzcukları konu alıyor. Kötü Domuzcuklar oyunu oynaması ücretsiz!

Bad Piggies APK İndir

Oyunda içinde domuz ya da domuzcukların bulunduğu araçlar yapmak gerekiyor. Ya da bazen sadece domuzcuklarla oynayabiliyorsunuz. Ancak araç tasarlamak ve aracı pratikte de kullanabilmek oyunun temeli. Elinizdeki parçalarla bir araç meydana getiriyor ve bölümün istediği materyalleri almaya çalışıyorsunuz. Bu noktadaki başarınız da yıldız olarak size dönüyor.

Tabii ki tüm bunların nedeni kuş yumurtaları!

Oyunda 200'den fazla farklı bölüm var. Bu bölümlerde uçmak, sürmek ve çarpışmaların tadını çıkarmak mümkün. Eğer her bölümü üçer yıldızla bitirirseniz yapboza dayalı 40'dan fazla bölüm daha geliyor. Bunların yanı sıra yaratıcılığa dayalı dokuz bölüm var.

Motorlardan kanatlara kadar toplam 42 parça oyunda kullanılabilir ve bu parçalardan oluşan araçlar yapılabilir.

  • Uçuş/sürüş/çarpışma eğlencesi ile dolu 200’den fazla seviye
  • Üç yıldız alarak 40’tan fazla özel seviyenin kilidini açılabilir
  • Ücretsiz güncellemeler!
  • Yaratıcılığınızı geliştiren 9’dan fazla sandbox seviyesi
  • On kafatası toplayarak kilidi açılabilir ultra özel, ultra gizli, ultra zor sandbox seviyesi!
  • En güçlü makineyi yapmak için 42 obje: Motorlar, kanatlar, fanlar, roketler, şemsiyeler, balonlar ve çok daha fazlası!

Mekanik domuz: Yardıma mı ihtiyacınız var? Küçük domuzcuk sizin için inşa eder. Mekanik domuzcuk sizin için taşıma aracını önceden monte eder. Tek yapmanız gereken onu sürmek! Üç yıldız almak için tasarımında ince ayar yapın.