Basketball Stars

Basketball Stars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 473
  • DOSYA BOYUTU 43.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miniclip.com

Basketball Stars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Basketball Stars eğer mobil cihazlarınız üzerinde keyifli bir şekilde vakit geçirmek isterseniz hoşlanabileceğiniz bir basketbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Basketball Stars'da bağımlılık yapıcı bir basketbol tecrübesi bizi bekliyor. Oyunun ana mantığı çok oyunculu şut atma yarışmaları üzerine kurulu. Oyuncular Basketball Stars'ı oynamaya başladıklarından itibaren diğer oyuncularla eşleşerek zorlu şut atma yarışmalarına katılıyorlar ve rakiplerini belirlenen zaman içerisinde en çok sayıyı yaparak yenmeye çalışıyorlar. Oyun içerisindeki yarışmalar bahisler şeklinde gerçekleşmekte. Her oyuncu oyuna başlarken bir miktar para ortaya koyuyor ve yarışmayı kazanırsa bütün parayı topluyor.

Basketball Stars'ın grafikleri bir hayli başarılı. Oyun içinde ilerledikçe seviye atlayabiliyor, yeni basketbol toplarının, kıyafetlerin ve ekipmanların kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıca kahramanınızın görünümünü de değiştirebilmeniz mümkün. 

Basketball Stars'da farklı basketbol sahalarında rakiplerinizle karşılaşıyorsunuz. Kimi zaman arka sokaklarda yarışmalara katılırken kimi zaman da sahillerde bu heyecanı yaşıyorsunuz.