Battery Defender

Battery Defender

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 767
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici INFOLIFE LLC

Battery Defender sayesinde Android cihazınızı çok daha uzun süre kullanabilirsiniz

Battery Defender kullanıcılara mobil cihazları için pil ömrü uzatma imkanı veren kullanışlı bir uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için tasarlanmış olan ve ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir batarya ömrü uzatma uygulaması olan Battery Defender ile ihtiyaç duyduğunuz anlarda Android cihazınızın pilinin bitmesini ve kapanmasını engelleyebilirsiniz. Akıllı bir güç yönetim sistemine sahip olan Battery Defender Android cihazınızdan en yüksek verimi alabilmeniz için gerekli ayarları otomatik olarak uygulayabilmekte.

Android cihazların çalışmaları sırasında kullandığınız uygulamaların haricinde arkaplanda birçok hizmet çalışır. Bu hizmetler uygulamalarınızın senkronize olması ve belli bildirimleri alabilmeniz için sürekli olarak internet bağlantınızı kullanarak ek pil tüketimi oluştururlar. Battery Defender bu hizmetleri tespit edebilmekte ve interneti kullanma sıklıklarını azaltarak pil ömrünüzü uzatabilmektedir.

Battery Defender ekranınız otomatik olarak kapandığında WiFi ve Bluetooth bağlantılarınızı kapatabilmekte. Bunun yanında sürekli internete bağlı kalması gereken uygulamalar için istisnai ayarlar da oluşturabilmektesiniz. Uygulama uyku zamanlarınızı belirlemenize ve uyku zamanınızda maksimum güç tasarrufu elde etmenize yardımcı oluyor.